Lidhje

Barra e gjakmarrjes mbi nënat në familjet e ngujuara


Barra e gjakmarrjes mbi nënat në familjet e ngujuara
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:32 0:00

Në tragjedinë e gjakmarrjes, nënat mbajnë peshën e dhimbjes për birin e vrarë dhe barrën e sigurimit të nevojave në familje. Elona Prroj e Fondacionit “Jo gjakmarrjes po jetës” pas vrasjes në gjakmarrje të bashkëshortit, fali gjakun duke çuar në vend amanetin e bashkëshortit.

XS
SM
MD
LG