Lidhje

Libri i ri i studiuesit Tonin Çobani, "Mitologji Shqiptare"


Libri i ri i Tonin Çobanit, "Mitologji Shqiptare"
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:24 0:00

Studiuesi i jetës dhe veprës së Gjergj Fishtës, Tonin Çobani, ka botuar së fundmi librin “Mitologji Shqiptare”. Ai thotë se mitet kanë një rëndësi të veçantë në kulturën kombëtare dhe si të tilla duhen studiuar dhe ruajtur. Korrespondenti Pëllumb Sulo njofton:

Libri i ri i Tonin Çobanit, "Mitologji Shqiptare"
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:24 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG