Lidhje

Nxënësit dhe komunikimi ndërkulturor dhe ndëretnik në Mal të Zi


Nxënësit dhe komunikimi ndërkulturor dhe ndëretnik në Mal të Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:45 0:00

Projekti “Ndërtimi i paqes-prioritet për komunitetin tim” edukon nxënësit e komuniteteve të ndryshme në Ulqin për një komunikim ndërkulturor dhe ndëretnik që nxitë njohjen reciproke dhe ndërton paqen.

XS
SM
MD
LG