Lidhje

Haradinaj kritikon bashkësinë ndërkombëtare për trysni ndaj Kosovës


Haradinaj kritikon bashkësinë ndërkombëtare për trysni ndaj Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

Kryeministri Ramush Haradinaj kritikoi bashkësinë ndërkombëtare për trysni ndaj Kosovës dhe mungesën e trysnisë mbi Serbinë e cila po i bllokon bisedimet.

XS
SM
MD
LG