Lidhje

Kopshtet e Babilonisë


Kopshtet e Babilonisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:52 0:00

Hulumtuesit kanë mbledhur material pas dekada kërkimesh, për të krijuar atë që ata mendojnë të jetë portretizimi më mahnitës dhe i saktë i idesë së kopshteve kur ato u ndërtuan 2500 vjet më parë

XS
SM
MD
LG