Lidhje

Tiranë: OSBE komenton mbi zhvillimet politike


Tiranë: OSBE komenton mbi zhvillimet politike
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00

Në Tiranë, Organizata për Siguri dhe Bashkëpunim Europian (OSBE) u bëri thirrje partive politike të dialogojnë për reformën zgjedhore dhe të marrin pjesë në zgjedhjet vendore.

XS
SM
MD
LG