Lidhje

Media Arkivi

Opozita, tjetër protestë para parlamentit


Opozita, tjetër protestë para parlamentit
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:15 0:00

Në Shqipëri,opozita zhvilloi sot protestën e radhës para parlamentit, i mbledhur në seancën e zakonshme. Për gati 4 orë, mbështetësit e saj qëndruan përballë hyrjes kryesore, ku nuk munguan dhe momentet e tensionit, pas disa përpjekjeve të përsëritura për të çarë kordonin e sigurisë.

XS
SM
MD
LG