Lidhje

Media Arkivi

Vuçiç: Dështimi për rifillimin e bisedimeve Kosovë - Serbi, mund t'i fus flakën rajonit


Vuçiç: Dështimi për rifillimin e bisedimeve Kosovë - Serbi, mund t'i fus flakën rajonit
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:20 0:00

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, tha të enjten se, dështimi për të ringjallur bisedimet për normalizimin e marrëdhënieve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, mund të destabilizojë rajonin e Ballkanit Perëndimorë

XS
SM
MD
LG