Lidhje

Basha në prokurori: "Nuk kemi shkelur asnjë ligj për lobimet"


Basha në prokurori: "Nuk kemi shkelur asnjë ligj për lobimet"
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

Kryetari i Partisë Demokratike të opozitës, Lulzim Basha, u paraqit sot në prokurorinë e Tiranës, lidhur me kontratat e lobimit të Partisë Demokratike në SHBA para dhe gjatë fushatës elektorale për zgjedhjet parlamentare të 2017.

XS
SM
MD
LG