Lidhje

Tiranë, konferencë rajonale mbi luftën ndaj krimit ekonomik


Tiranë, konferencë rajonale mbi luftën ndaj krimit ekonomik
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00

Në Tiranë, Këshilli i Europës dhe Komisioni Europian zhvilluan një konferencë rajonale mbi ecurinë e luftës ndaj krimit ekonomik dhe atij të organizuar. Temë e diskutimeve ishte edhe lufta ndaj diskriminimit të grupeve vulnerable dhe të drejtat njerëzore në gjykata.

XS
SM
MD
LG