Lidhje

Stuhi vdekjeprurëse në jug të SHBA


Stuhi vdekjeprurëse në jug të SHBA
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

Stuhi të fuqishme në jug të Shteteve të Bashkuara kanë lënë pas të vdekur, të lënduar dhe dëme materiale. Stuhitë që kanë goditur rëndë Teksasin në ditët e fundit, janë shoqëruar edhe me tornado.

XS
SM
MD
LG