Lidhje

Presidenti Thaçi në Bruksel kërkon përshpejtimin e liberalizimit të vizave për Kosovën


Presidenti Thaçi në Bruksel kërkon përshpejtimin e liberalizimit të vizave për Kosovën
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, takoi sot në Bruksel presidentin e Këshillit Evropian, Donald Tusk dhe komisionarin e Bashkimit Evropian për zgjerim, Johannes Hahn.

XS
SM
MD
LG