Lidhje

Maqedonia e Veriut: Gara presidenciale e Blerim Rekës


Maqedonia e Veriut: Gara presidenciale e Blerim Rekës
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:12 0:00

Kandidati në zgjedhjet presidenciale të Maqedonisë së Veriut, Blerim Reka thotë se ka hyrë në garë për të bërë ndryshime dhe jo për realizuar apo për të prishur politikat e dikujt tjetër.

XS
SM
MD
LG