Lidhje

Analistët komentojnë zhvillimet politike në Shqipëri


Analistët komentojnë zhvillimet politike në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Në Tiranë, vëzhgues të jetës politike pohojnë se dialogu mes forcave politike është i domosdoshëm për të ulur tensionet politike, por ai duhet të jetë i vërtetë dhe realist. Analistët pohojnë se hapin e parë për bisedime të vërteta duhet ta hedhë shumica socialiste.

XS
SM
MD
LG