Lidhje

Intervistë me Shpend Ahmetin, kryetar i Prishtinës


Intervistë me Shpend Ahmetin, kryetar i Prishtinës
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:20 0:00

Në një Intervistë me Zërin e Amerikës, zoti Ahmeti, që është edhe bashkëkryesues i delegacionit të Kosovës për bisedimet me Serbinë, foli për pritshmëritë e takimit të Berlinit, çështjen e bisedimeve, tarifat dhe tema të tjera.

XS
SM
MD
LG