Lidhje

Demiraj: Negociata mes palëve për të zgjidhur krizën politike


Demiraj: Negociata mes palëve për të zgjidhur krizën politike
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:39 0:00

Dritan Demiraj, anëtar i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, thotë se vendimi i paprecedentë i opozitës për të djegur mandatet ishte mënyra e vetme për të detyruar largimin e qeverisë Rama dhe zhvillimin e zgjedhjeve të drejta.

XS
SM
MD
LG