Lidhje

Kryepeshkopi Janullatos me mesazhin e Pashkës


Kryepeshkopi Janullatos me Mesazhin e Pashkës
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:58 0:00

Në Shqipëri besimtarët ortodoksë kanë nisur ceremonitë e Pashkës, një nga ngjarjet më të rëndësishme të fesë së tyre. Kryepeshkopi i Tiranës, Durrësit dhe gjithë Shqipërisë, Anastas Janullatos, theksoi në mesazhin e Pashkës se kjo ditë është burim shprese për qytetarët, që ndeshen me parregullsi, shkelje dhe korrupsion.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG