Lidhje

Takimi i Berlinit dhe bisedimet Kosovë – Serbi


Takimi i Berlinit dhe bisedimet Kosovë – Serbi
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:14 0:00

Takimi i Berlinit i organizuar nga kancelarja gjermane Merkel dhe presidenti francez Macron, me udhëheqësit e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor, përfshirë edhe Kroacinë e Slloveninë, shënon edhe rastin e parë të takimit të udhëheqësve të Kosovës dhe Serbisë, që nga nëntori i vitit të kaluar

XS
SM
MD
LG