Lidhje

Takimi i Berlinit – pajtim për të kërkuar pajtimin


Takimi i Berlinit – pajtim për të kërkuar pajtimin
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:53 0:00

Takimi i së hënës në Berlin, i organizuar nga kancelarja gjermane, Angela Merkel dhe presidenti francez, Emmanuel Macron, përfundoi me pajtimin që të mbahet një takim i ri i të njëjtit format më 1 korrik në Paris.

XS
SM
MD
LG