Lidhje

Intervistë me Besnik Dervishin Komisioner për të Drejtën e Informimit


Intervistë me Besnik Dervishin Komisioner për të Drejtën e Informimit
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:57 0:00

Intervistë me Besnik Dervishin Komisioner për të Drejtën e Informimit dhe Mbrojtjen e të Dhënave Personale në Shqipëri.

XS
SM
MD
LG