Lidhje

Bennett: Zëri i Amerikës i mbrojtur me ligj nga ndikimet politike


Bennett: Zëri i Amerikës i mbrojtur me ligj nga ndikimet politike
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:43 0:00

Drejtoresha e Zërit të Amerikës, Amanda Bennett flet për situatën aktuale të shtypit në Shtetet e Bashkuara dhe në botë dhe për punën që bën agjencia që ajo drejton në shërbim të gazetarisë etike dhe të përgjegjshme.

XS
SM
MD
LG