Lidhje

Studim mbi gjendjen e medias në Shqipëri


Studim mbi gjendjen e medias në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:57 0:00

Në Tiranë, Instituti për Kërkime dhe Alternativa Zhvillimi (IDRA) zbuloi nga një studim mbi gjendjen e medias një mori problemesh me pagat, kontratat e punës, censurën dhe etikën profesionale. Studimi është mbështetur nga Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë.

XS
SM
MD
LG