Lidhje

Sfidat e programit për 100 fshatra turistikë


Sfidat e programit për 100 fshatra turistikë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:31 0:00

Në Shqipëri qeveria po nxit një program për 100 fshatra turistikë, por sfidat e zhvillimit mbeten të mëdha. Megjithë pasuritë e mëdha natyrore e kulturore zonat kanë pak investime në infrastrukturë dhe një problem madhor mbetet largimi të rinjve jashtë vendit.

XS
SM
MD
LG