Lidhje

EPIK: Çdo marrëveshje e Kosovës me Serbinë që prek territorin është e pavlefshme


EPIK: Çdo marrëveshje e Kosovës me Serbinë që prek territorin është e pavlefshme
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:50 0:00

Në Kosovë Instituti Evropian për Politika, vlerësoi të hënën se idetë për prekjen e kufijve e kanë larguar nga binarët kushtetues procesin e bisedimeve për normalizimin e marrëdhënieve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë.

XS
SM
MD
LG