Lidhje

OSBE: Jemi në Shqipëri të ndihmojmë forcimin e demokracisë


OSBE: Jemi në Shqipëri të ndihmojmë forcimin e demokracisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

Në Shqipëri zhvillimet politike vazhdojnë të mbeten të acarruara, megjithë thirrjet e autoriteteve vendase dhe ndërkombëtare për dialog mes partive politike

XS
SM
MD
LG