Lidhje

Nderohet frati shqiptaro-amerikan, Andrea Nargaj


Nderohet frati shqiptaro-amerikan, Andrea Nargaj
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:01 0:00

Në Malësi të Madhe u përkujtua sot, në 100 vjetorin e lindjes, shqiptaro-amerikani Andrea Nargaj, klerik fanceskan, profesor i filozofisë dhe teologjise në disa universitete në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

XS
SM
MD
LG