Lidhje

Presidenti Meta dhe kryeministri Rama shkëmbejnë kritika


Presidenti Meta dhe kryeministri Rama shkëmbejnë kritika
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:23 0:00

Presidenti Meta dhe kryeministri Rama shkëmbyen kritika mbi gjendjen politike të vendit. Presidenti vuri në dyshim suksesin e reformës gjyqësore, tha se qëndrimet e shumicës dhe opozitës janë shumë të kundërta mbi zgjedhjet vendore. Kryeministri tha se priste që presidenti të mbrojë zgjedhjet.

XS
SM
MD
LG