Lidhje

Reforma në Drejtësi, BE: Sulme të padrejta e të papranueshme


Reforma në Drejtësi, BE: Sulme të padrejta e të papranueshme
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:13 0:00

Drejtoresha për Ballkanin Perëndimor në Komisionin Europian Genova Ruiz Calavera u shpreh sot për sulme të padrejta dhe të papranueshme ndaj reformës në Drejtësi. Komentet e saj, erdhën pasi dy ditë më parë presidenti Ilir Meta vuri në pikëpyetje suksesin e Reformës në Drejtësi.

XS
SM
MD
LG