Lidhje

Intervistë me bioinxhinierin Ori Hoxha


Intervistë me bioinxhinierin Ori Hoxha
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:26 0:00

Një grup të rinjsh shqiptarë që jetojnë në SHBA, janë vënë në krye të një iniciative që synon të sjellë në Shqipëri, një program tre vjeçar mbi shkencat kompjuterike dhe mentalitetin krijues. Projekti do të realizohet në bashkëpunim me “Code.X”, një organizatë amerikane e universitetit Stanford.

XS
SM
MD
LG