Lidhje

Shqipëri, studim mbi qeverisjen vendore


Shqipëri, studim mbi qeverisjen vendore
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:23 0:00

Një studim mbi qeverisjen vendore vëren një shtim të ndjeshëm të numrit të nëpunësve bashkiakë dhe dobësim të shërbimeve. Studimi u krye nga Shoqata e Bashkive.

XS
SM
MD
LG