Lidhje

Familjet në nevojë apel për mbështetje


Familjet në nevojë apel për mbështetje
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:48 0:00

Shkodër, një numër i madh familjesh me probleme sociale, ekonomike dhe shëndetësore vazhdojnë të përballen përditë me vështirësi në përballimin e jetesën. Ata i bëjnë thirrje polikës t'i kthejnë sytë tek vështirësitë që ata kanë e jo tek sherret e përditshme mes tyre.

XS
SM
MD
LG