Lidhje

Shpresa Lleshaj e Cole Randall dhe suksesi i Flora Cash në SHBA


Shpresa Lleshaj e Cole Randall dhe suksesi i Flora Cash në SHBA
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:05:46 0:00

Shpresa Lleshaj, suedezja me origjinë nga Kosova dhe amerikanin Cole Randall, njihen nga publiku si Flora Cash, dyshja e muzikës indie pop. Shpresa dhe Cole janë partnerë në jetë e në art. Zëri i Amerikës bisedoi me Flora Cash gjatë turneut të tyre të suksesshëm në SHBA.

XS
SM
MD
LG