Lidhje

Operacion arrestimesh në Kosovë, tensione në veri


Operacion arrestimesh në Kosovë, tensione në veri
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:26 0:00

Në Kosovë, policia tha se ka arrestuar 19 zyrtarë të saj dhe disa qytetarë, në një operacion kundër krimit të organizuar e kontrabandës në disa komuna, ndërsa është përballur me rezistencë të armatosur në veriun e banuar me shumicë serbe, ku është plagosur lehtë një pjesëtar i policisë.

XS
SM
MD
LG