Lidhje

Reagime pas arrestimeve në zonat veriore të Kosovës


Reagime pas arrestimeve në zonat veriore të Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:47 0:00

Arrestimet në veriun e Kosovës nxitën tensione në zonë, si dhe ndërmjet Prishtinës dhe Beogradit. Autoritetet serbe thanë se kanë ngritur gatishmërinë e ushtrisë dhe policisë, duke thënë se operacione të tilla kanë për qëllim frikësimin e serbëve.

XS
SM
MD
LG