Lidhje

Rekomandimi i KE-së për Maqedoninë e Veriut


Rekomandimi i KE-së për Maqedoninë e Veriut
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00

Në raportin për Maqedoninë e Veriut, Komisioni Evropian nënvizon arritjet dhe reformat e këtij vendi në fushën e gjyqësorit, ndërkohë që kërkon vazhdimin e angazhimeve në luftën kundër korrupsionit.

XS
SM
MD
LG