Lidhje

Protesta në Mitrovicën e Veriut


Protesta në Mitrovicën e Veriut
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:51 0:00

Të mërkurën në Mitrovicën e Veriut, u mbajtën protesta pas operacionit të një dite më parë të policisë së Kosovës për arrestimin e personave të përfshirë në veprimtari kriminale. Organizatorët e protestës akuzuan Prishtinën dhe NATO-n për zhvillimet në veri.

XS
SM
MD
LG