Lidhje

Zv/ndihmës Sekretari amerikan i Shtetit, Palmer mbi dialogun Kosovë-Serbisë


Zv/ndihmës Sekretari amerikan i Shtetit, Palmer mbi dialogun Kosovë-Serbisë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:57 0:00

Zëvendës ndihmës sekretari amerikan i shtetit, Mathew Palmer, tha se Shtetet e Bashkuara nuk kërkojnë një afat të caktuar për arritjen e një marrëveshjeje për normalizimin e marrëdhënieve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, por do të dëshironin një rifillim sa më të shpejtë të bisedimeve.

XS
SM
MD
LG