Lidhje

Analistët për përpjekjet e Gjermanisë dhe Francës


Analistët për përpjekjet e Gjermanisë dhe Francës
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:19 0:00

Bisedimet ndërmjet Kosovës e Serbisë mbeten të pezulluara, mirëpo javëve të fundit Gjermania dhe Franca, janë vënë në përpjekje për të zhbllokuar situatën aktuale. Nisma e dy vendeve më të fuqishme evropiane, sipas analistëve në Prishtinë, duhet të shfrytëzohet për t’u tejkaluar situata aktuale politike në rajon, e cila vazhdon të mbetet e tensionuar.

Analistët për përpjekjet e Gjermanisë dhe Francës
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:19 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG