Lidhje

Wisner: Korrigjimi i kufirit Kosovë-Serbi, një ide jorealiste


Wisner: Korrigjimi i kufirit Kosovë-Serbi, një ide jorealiste
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:05:36 0:00

Ideja e korrigjimit të kufirit mes Kosovës dhe Serbisë nuk është realiste, tha ish-diplomati amerikan Frank Wisner, në një intervistë për Zërin e Amerikës.

XS
SM
MD
LG