Lidhje

Intervistë me ministrin e Jashtëm të Malit të Zi


Intervistë me ministrin e Jashtëm të Malit të Zi
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:01 0:00

Ministri i Jashtëm i Malit të Zi Srgjan Darmanoviç thotë se dialogu Serbi-Kosovë është tejet i rëndësishëm për qëndrueshmërinë e rajonit dhe përshpejtimin e proceseve integruese euroatlantike.

XS
SM
MD
LG