Lidhje

Intervistë me mjekun kirurg Rifat Latifi


Intervistë me mjekun kirurg Rifat Latifi
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:07:37 0:00

17 vjet më parë në Ballkan nisi të zbatohet projekti i Telemjekësisë. Doktor Rifat Latifi flet mbi arritjet dhe sfidat e kësaj nisme ambicioze e financuar për të sjellë mjekësinë në disa vende ballkanike në shekullin e 21-të duke shfrytëzuar teknologjinë e fundit.

XS
SM
MD
LG