Lidhje

Meta: Zgjedhjet vendore nuk do të mbahen më 30 qershor


Meta: Zgjedhjet vendore nuk do të mbahen më 30 qershor
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00

Në Shqipëri presidenti Ilir Meta ripërsëriti të martën se zgjedhjet për pushtetin vendor do të mbahen në një datë tjetër dhe jo më 30 Qershor, duke ju kundërpërgjigjur në këtë mënyrë qëndrimit të shumicës dhe vendimit të KQZ-së, i cili nuk mori në konsideratë dekretin e tij për anulimin e datës.

XS
SM
MD
LG