Lidhje

Intervistë me z. Rashit Qalaj, Drejtor i Policisë së Kosovës


Intervistë me z. Rashit Qalaj, Drejtor i Policisë së Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:03 0:00

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Rashit Qelaj, i cili ndodhet në Uashington për takime me zyrtarë amerikanë të sigurisë, në një intervistë për Zërin e Amerikës mes tjerash tha se operacioni u fundit në veri ishte pjesë normale e punës së policisë dhe ishte bërë më urdhër gjykateje.

XS
SM
MD
LG