Lidhje

Fillon ngritja e nje Qendre Solidariteti në Shqipëri


Fillon ngritja e nje Qendre Solidariteti në Shqipëri
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:15 0:00

“Fundjave Ndryshe” synon të ndërtojë një nga qendrat sociale më të rëndësishme jo vetëm në Shqipëri por edhe në Ballkanin Perëndimor. “Qendra e Solidaritetit” pritet të ketë një seri objektesh sociale dhe arsimore që do të ndihmojnë veçanërisht të rinjtë që vijnë nga shtresat në nevojë.

XS
SM
MD
LG