Lidhje

Tiranë: Konferencë mbi sfidat e reja para mediave të Evropës Juglindore


Tiranë: Konferencë mbi sfidat e reja para mediave të Evropës Juglindore
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:00 0:00

Në Tiranë, të martën u zhvillua një konferencë ndërkombëtare mbi sfidat e lirisë së medias në Europën Juglindore. Pjesëmarrësit trajtuan tema të censures nga një anë, si dhe të lajmeve të rreme nga ana tjetër.

XS
SM
MD
LG