Lidhje

Kosovë, sfidat e integrimit evropian


Kosovë, sfidat e integrimit evropian
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

Njohës të çështjeve evropiane thonë se Kosova vazhdon të mbetet një nga vendet që nuk po i përmbush kriteret e kërkuara për integrime evropiane dhe sfidë kryesore mbetet trajtimi i rasteve të korrupsionit.

XS
SM
MD
LG