Lidhje

Tiranë: Studiuesit propozojnë reformë kushtetuese


Tiranë: Studiuesit propozojnë reformë kushtetuese
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:50 0:00

Në Tiranë, studiues të jetës politike, pohojnë se partitë politike me krizën e fundit përsëri po i vendosin interesat partiake mbi interesat kombëtare të zhvillimit dhe mirëqenies në një sistem demokratik të qëndrueshëm

XS
SM
MD
LG