Lidhje

Përdhunimi, krimi më i heshtur i luftës në Kosovë


Përdhunimi, krimi më i heshtur i luftës në Kosovë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:18 0:00

Në Kosovë me veprimtari të ndryshme sot shënohet dita ndërkombëtare e eliminimit të dhunës seksuale në konflikt. Gjatw luftws nw Kosovw, mijwra gra dhe burra ishin viktimë e këtij krimi. Zëri i Amerikës në këtë ditë ju sjell rrëfimin e një burri të mbijetuar nga dhuna seksuale

XS
SM
MD
LG