Lidhje

Dështon takimi i Parisit mes Kosovës dhe Serbisë


Dështon takimi i Parisit mes Kosovës dhe Serbisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:46 0:00

Takimi i Parisit, nismë e kancelares gjermane Angela Merkel dhe presidentit francez Emanuel Macron, për të zhbllokuar bisedimet ndërmjet Kosovës e Serbisë, nuk do të mbahet

XS
SM
MD
LG