Lidhje

Protesta e opozitës në Tiranë

Protestuesit antiqeveritarë mbajnë një statujë të Kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama gjatë një tubimi jashtë godinës qeveritare në Tiranë, të premten, më 21 qershor 2019. Opozita po bojkoton zgjedhjet lokale të planifikuara për 30 qershor dhe ka kërcënuar se do t'i ndërpresë ato

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG